טובה הארץ - לקוחות ממליצים
 
 
 
בס"ד
חפש
גיא ושירה היקרים

"לפני שפנינו אליכם כמעט סגרנו על משכנתא בלתי הגיונית בעליל (כמובן בתיווך היועצת האוביקטיבית של הבנק...) עד שבמקרה קבלנו המלצה על "טובה הארץ".
גיא הגיע לפגישה לא מחייבת וישב איתנו עד אמצע הלילה - הסביר, תיאר, המחיש.
כשהוא הלך הרגשנו שאנחנו מתחילים להבין במושגים של משכנתא, הבנו את התהליך הארוך ואת המורכבות. מה שהכריע היתה התחושה החזקה שפגשנו אדם אמין שיעשה כמיטב יכולתו על מנת לעזור לנו לתכנן את המשכנתא המתאימה ביותר עבורנו.
ואכן כך היה...
הזמינות והמענה לכל שאלה ובעיה הביאה אותנו להרגיש שיש לנו למי לפנות גם בדברים שלא קשורים ישירות למשכנתא ולבנק כמו בירוקרטיה מול החטיבה להתיישבות, תיאום שמאי, מס רכוש ואפילו תיאומים מול הקבלן!
לכל אורך הדרך עד לקבלת המפתח הרגשנו שאנחנו בידיים הכי מקצועיות ואמינות שאפשר.
ברור לנו שלולא השתמשנו בשירות הנפלא של טובה הארץ- היינו מוציאים הרבה יותר כסף סביב רכישת הבית, והכל בחיוך ובנעימות.
היום אנחנו בטוחים שזו היתה אחת ההחלטות המשתלמות ביותר שעשינו.
ומודים לכם על כך מאד!"

אחיה וסיון פלאי,
כרמי צור
בדרך לילד הרביעי החלטנו להשתכן,
ביקשנו מגיא לשכור את שירותיו והוא מיד נענה ואף הגיע לפגישה. גיא היה מאוד ברור, מפורט, כן ומקצועי ואפילו לא התעקש שמיד נתחייב ונשלם אלא ייעץ לנו לפי הקצב הנכון לנו. אותנו הערכים קנו.

טוביה ותמר ברוקנר

גיא ושירה נפלאים
 
"כיף להגיע לישורת האחרונה, להודות ולהמליץ.
בתקופה הארוכה בה מישכנו שני בתים בכדי לקבל הלוואה לבניית העסק, זכינו לעבור תהליך כפול איתכם.
ליוויתם אותנו צעד צעד, משלב הריביות ובחירת הבנק המתאים דרך ציפייה מתישה להיתרי בניה ועוד אלף אישורים שנדרשו בכל רגע, עד לקבלת הסכום לחשבון ואף למיחזור המתוכנן.
נהנינו משירות נהדר - אמין, סבלני, חברי, מאיר פנים, מקצועי ותומך. הרגשנו תמיד כאילו אנו הלקוחות האישיים שלכם - עם נסיעות מיוחדות שביצעתם לקידום התהליך המתיש...
לסיום - בחסדי ה’ אנו עומדים עם זוג משכנתאות וזוג חברים יקרים. 
תודה רבה רבה על הכל"


משפחת הכהנים ו”דינמיקה רשתות הכהנים בע”מ”
 
"ברצוננו להמליץ על השירות והמקצועיות של טובה הארץ.
זמינות בכל שעה תמיד עם חיוך והמון המון סבלנות."


חניא
טל מנשה
גיא שלום

"נהנינו לעבוד איתכם, השירות היה נעים, חיוני ונמרץ.
בנית לנו תוכנית חכמה ויעילה, בסבלנות - גם אחרי ההתלבטות והשינויים. 
עזרת לנו לצלוח את תהליך האישור והטופסיאדה בקלות, וכמעט בלי כאב ראש.
תודה רבה!"

חני מירס
גיא ושירה היקרים
 
"תודה על טיפול מקצועי ויעיל במיחזור המשכנתא שלנו - חסכתם לנו כסף רב והחכמתם אותנו בהבנת מושגים כלכליים שלא היו נהירים לנו."

נטע ואליעזר רבס
Guy and the talented team at Tova Haaretz made our dream of home ownership come true!" From finding a suitable house and negotiating a great deal, through handling all of the complicated mortgage process on our behalf, they were with us every step of the way. Thanks!"

Moshe Greenberg
לגיא היקר!
 
"רצינו להודות מקרב לב על העזרה הרבה ברכישת ביתנו. נתת לנו להבין מהי משכנתא וכיצד היא עובדת . המצגת שהכנת הבהירה לנו לקראת מה אנו הולכים. הרגשנו שמלווה אותנו אדם מקצוען בתחום שנותן את כל הנשמה. היית זמין לנו  תמיד. ענית לנו על כל השאלות ששאלנו, על כל החששות והלבטים ואפילו שנדנדנו לך הרבה תמיד היית מאיר פנים. הסברת לנו בנחת על כל הכיוונים האפשריים ללקיחת משכנתא על הצד הטוב ביותר והמלצת לנו על מסלולים המתאימים לנו. נוכחנו לדעת שיש צורך ברור בלקיחת איש מקצוע אמין שילווה אותנו בתהליך זה ושמחנו מאוד שפגשנו את האדם הנכון בזמן הנכון.
ושוב- תודה! תודה! תודה!"
 
נריה וחגית
"כשהחלטנו לקנות בית התלבטנו אם לקחת יועץ משכנתאות או לא, גיא הגיע אלינו לשיחת הכרות והחלטנו אכן לקחת יועץ. היום אנחנו יכולים לומר שחסכנו עשרות אלפי שקלים בוודאות בעזרת "טובה הארץ"! אנו משלמים משכנתא המתאימה לצרכים שלנו ולא "מפילה" אותנו כל חודש מחדש, וכמו כן לאחר שנה גיא התקשר אלינו ואמר כי אנו יכולים לממש הזדמנות שיש עכשיו בריביות של הבנקים ולמחזר משכנתא. שילמנו לגיא את העמלה וחסכנו שוב עשרות אלפי שקלים! אין ספק שלעולם לא היינו הולכים בעצמנו למחזר את המשכנתא בלעדיו! ואנחנו מסודרים מבחינת חשבונות וכד', פשוט משכנתא זה שפה בפני עצמה שצריך להכיר על מנת לא ליפול בפח, ומי שלא למד את זה- פשוט חבל לו על הכסף שהוא יזרוק לשווא... ממליצים מאוד!"

אביעד ויונה דרף,
נחליאל
"השירות מעולה וממוקד! בייעוץ משכנתאות גיא מסביר ומשתף מה הוא ממליץ לעשות, מתמקח עם הבנקים וגם מטפל בכל הפרוצדורה מול הבנק. מיחזרנו משכנתא ישנה שהסתבר שהייתה לרעתנו (אחרי 11 שנים סכום הקרן כלל לא פחת...) גיא מאוד נדיב במידע והדרכה גם במה שקשור להשקעות נדלן. סבלנות ומקצועיות. מומלץ."

מיכל מלכה
"לכבוד גיא עמית וחברת "טובה הארץ".
השירות שנתתם לנו בתהליך מיחזור המשכנתא שעשינו היה מקצועי, אמין ואדיב מאוד.
אין ספק שבזכותכם נחסוך כסף רב, וגם למדנו דבר או שניים בכלכלה..."

בהערכה ובכבוד,
חנה ואהרלה אדמנית
"לקחתי משכנתא וחשבתי שחתמתי על עסקה טובה ואחרי שלוש שנים התברר שלא.
פניתי לגיא עמית יועץ המשכנתאות, והוא לקח את הנתונים ובדק בכל מיני מקומות עד שהשיג עסקה הכי טובה בשבילי, גיא גילה זריזות בקיאות והבנה בשוק המשכנתאות, גיא עשה כמעט את כל הפעולות הנדרשות כך שמבחינתי לא היה כל מאמץ.
והתוצאה ברוך ה' שחסכתי עשרות רבות של שקלים."


ממליץ בחום, דביר חניא 

לקוחות ממליצים

 
טובה הארץ     גיא: 0523-130165  •  משרד: 077-5025048   •  דוא״ל: tovahaaretz@gmail.com