טובה הארץ - זה הזמן להשקיע בנדל"ן
 
 
 
בס"ד
חפש

זה הזמן להשקיע בנדל"ן


גם אתה מעוניין שהכסף שלך יעבוד בשבילך?

בכתבה הבאה תקבלו את הנוסחה המושלמת להשקעות בעת הזאת.

_____________________________________________________________________________

כולנו רוצים לדעת איך הכסף שלנו יכול לעבוד הכי טוב בשבילנו. כולנו רוצים השקעה פאסיבית שתניב תשואה מרבית ובמקביל תהיה בעלת סיכון נמוך. ובכן, יש דבר שכזה, וזוהי הנוסחה המוצלחת של השקעות הנדל"ן בניגוד לשאר ההשקעות:
את תחום ההשקעות אפשר לחלק למספר אפיקים, נתייחס ל-3 עיקריים שבהם:

השקעות בורסה
אלו השקעות שמי שמצליח להגיע לתוצאות טובות מאוד אלו אנשים שחיים את השוק 24 שעות. השוק דינמי, יכול לקבל תפניות חדות, ואף בלי לשים לב-השקעות יכולות להימחק. בקיצור-זו לא ממש השקעה פאסיבית. במידה ויש לכם תיק השקעות משלכם, שמנוהל ע"י חברה חיצונית, או קרן השתלמות וגמל, המשמעות הפשוטה היא, שאתם נותנים למישהו אחר לשחק עם הכסף שלכם. ברוב המקרים של חברות שכאלו, כשהשוק עולה, ערך התיק שלכם עולה, וכשהשוק יורד, גם ערך התיק שלכם יורד איתו.

לכן, תמיד כדאי לשלוט מקרוב על ניהול ההשקעה, וזה אומר, ללמוד ולעקוב.

 

השקעה בעסק
השקעה שכזו, יכולה להיות כדאית אם אתם יודעים מי מנהל אותו ואתם שולטים על העניינים. בעצם-זה סוג של עבודה שדורשת השקעה ומאמץ רב. למשל, אפשר לקחת סכום נכבד של כסף, לשכור חנות, להוציא אישור משרד הבריאות, כשרות מהרבנות ולפתוח דוכן פלאפל בעצמכם. זה כמובן בתנאי אתם יודעים את רז הכנת הפלאפל, אתם עשיתם תכנית עסקית, המיקום שלכם הוא אטרקטיבי, אתם ייחודיים ונותנים מחיר טוב, יש לכם תודעת שירות לקוחות חיובית וכמובן, יש לכם מסירות נפש להשקעה ועבודה מאומצת... ובסופו של דבר, צריך גם ברכה מבורא עולם. שכן, אם כל זה קיים, הסיכוי שההשקעה שלכם תחזור או תייצר רווחים, כמעט ולא קיים. במקביל, ישנה אפשרות שאיש מקצוע שיש לו את החומר הנדרש דלעיל, יבוא ויציע לכם שותפות עסקית, שאתם תשקיעו את כספיכם, והוא יהיה האיש שיביא את כל הרשימה דלעיל.

ושוב,

אתם צריכים לוודא ולבחון האם באמת יש לו את כל הרשימה דלעיל, ואז להפקיד את ממונכם בידי אדם אחר. לפעמים, גם זה מצליח... תחשבו לבד מה קורה לרוב...
 

השקעה בנדל"ן
או. עכשיו הגענו לסוג השקעה שונה.
זו ההשקעה שלפי רוב, היא עם הכי פחות סיכון מכיוון שאם ערך הדירות יורד לתקופה מסוימת הערך שלהן לא נמחק! ובאופן סטטיסטי,לאורך תקופה, מחירי הדירות תמיד עולים! באופן יחסי, זו ההשקעה הכי פאסיבית, הכי פחות מסוכנת והכי כדאית לתקופה ארוכה.בדקו נא בעצמיכם מהסביבה הטבעית שאתם מכירים. אלו שהשקיעו בנדל"ן בעשורים האחרונים, מצבם הכלכלי, טוב יותר מאלו שלא השקיעו, או פחות טוב? ותחשבו על זה, ברצינות.

 
 
טובה הארץ     גיא: 0523-130165  •  משרד: 077-5025048   •  דוא״ל: tovahaaretz@gmail.com