טובה הארץ - נאות המכבים
 
 
 
בס"ד
חפש
פרויקטים בביצוע נאות המכבים
פרויקטים בבניה-
פרויקטים שאוכלסו-
חברת נאות המכבים בע"מ, חברה פרטית ותיקה העוסקת בשלושים שנות פועלה בייזום, ניהול ושיווק נדל"ן עסקי, מסחרי ולמגורים.
החברה שמה לה למטרה ליזום ולנהל פרויקטים איכותיים הן ברמת הבניה והן ברמת הליווי הניתן לרוכש.
החברה מאמינה בתמורה מקסימלית לרוכשים, במחירים ההוגנים ביותר בשוק ושמה הולך לפניה, בהוגנות, ביושרה ובשירות האישי לו זוכים אלפי הדיירים הגרים בבתים אותם בנתה ויזמה נאות המכבים.
החברה ניהלה הקמת 276 יח"ד צמודי קרקע בצורן והקמת 49 יח"ד בקריית השרון במזרח נתניה במסגרת קבוצת רכישה.
50 יח"ד ומרכז מסחרי (הכולל 10 חנויות) על מגרש 702 באריאל, שנסתיים לא מכבר. שלושה בנייני מגורים יוקרתיים במודיעין החדשה ופרויקטים רבים הנמצאים בשלבים שונים של תכנון ושיווק.
נתניה

​פרויקט קריית השלום ברחוב הגלעד באזור הצפוני היוקרתי של קריית השרון.
הבניין מונה 18 יחידות דיור מרווחות עם לובי מפואר. הדירות כוללות: דירות 4 חדרים, 5 חדרים ודירת פנטהאוז.  הפרויקט יימכר כיזמות וצפוי להיות מאוכלס עד לסוף 2016.


מודיעין

בשכונת נופים, 48 יחידות דיור ב - 3 בניינים מפוארים המעוצבים על ידי המעצבת ענת איילון. הדירות כוללות: דירות 4 חדרים, 5 חדרים, דירות גן ופנטהאוז. הבניינים ממוקמים על גבעה הצופה לנוף המרהיב של הרי ירושלים. פרויקט זה נמכר כקבוצת רכישה, אכלוס צפוי ב-2018..

פסגת האקדמיה 2 באריאל

בנין מעוצב ברמת גימור יוקרתית, הממוקם מרחק קצר מאוניברסיטת אריאל על גבעה הצופה לנוף של הרי השומרון. הפרויקט נמצא  בשלבי הסיום של הבניה והאכלוס ומונה 50 יחידות דיור ושטח מסחרי.
(בתמונה - שני הבניינים השמאליים)

 
צורן

​276 בתים צמודי קרקע, על שטחים הנעים בין 250 ל 650 מ"ר. הבתים ממוקמים באחת משתי השכונות הראשונות של הישוב ואוכלסו על ידי מאות משפחות.

 
נתניה קריית השרון

3 בניינים יפיפיים, ממוקמים בחלק הצפוני של קריית השרון, המונים 49 יחידות דיור. הדירות כוללות: דירות 4 חדרים, 5 חדרים, דופלקסים ופנטהאוז.
הפרויקט התנהל כקבוצת רכישה ואוכלס ע"י 49 משפחות מרוצות, חלקן נרכשו כדירה שנייה ללקוחות חוזרים מפרויקט צורן.

 
פרוייקט כיכר נוף אריאל

בנין מעוצב ברמת גימור יוקרתית, הממוקם מרחק קצר מאוניברסיטת אריאל על גבעה הצופה לנוף של הרי השומרון. הבניין מאוכלס משנת 2004 ומונה 50 יחידות דיור ושטח מסחרי.
(בתמונה - שני הבניינים הימניים)
 
 
טובה הארץ     גיא: 0523-130165  •  משרד: 077-5025048   •  דוא״ל: tovahaaretz@gmail.com