טובה הארץ - על העיר אריאל
 
 
 
בס"ד
חפש
אריאל היא בירת השומרון, העיר מונה כבר כ-20,000 תושבים, עם אוכלוסייה מגוונת, ברובה חילונית. בעיר יש את כל התשתיות העירוניות שעיר מסודרת ומודרנית יכולה להציע:
אזור תעשייה, היצע תעסוקתי, מרכזים מסחריים, שירותי בריאות, מוסדות חינוך לכל טווחי הגילאים, תנועות נוער, סידורי תחבורה מסודרים ומגוונים, מתחם קאנטרי יוקרתי, מועדנים, פארקים מושקעים, אולמי ספורט - כושר וספא מגוונים, ספריות, גינות חמד, מבחר סוגי בנייה ודירות, בית מלון ועוד...
בנוסף לכל הדברים שנמצאים בעיר עצמה, תושבי העיר נהנים מגישה נוחה ומהירה לאזור המרכז. כביש 5 המחודש, מקרב את תושבי העיר בנסיעה קצרה של כ-18 דקות בלבד, לראש העין וכביש 6.
גולת הדברים שנמצאים בעיר, כידוע, היא אוניברסיטת אריאל, שמאז והוכרזה כאוניברסיטה, נמצאת בקצב צמיחה מרשים, והיום יש כבר כ-15,000 סטודנטים ואנשים סגל שלומדים ומלמדים בה, מכל רחבי הארץ, במגוון סוגי לימודים אקדמאיים.
בשנים האחרונות, העיר נמצאת בתנופת התחדשות ניכרת ומודרנית. בתים רבים נרכשים על ידי תושבי המרכז וסביבת אריאל, שהחליטו לצאת מ'סיר הלחץ' של המרכז, ובה בעת ליהנות מהשירותים והיתרונות שיש לעיר להציע.
גם האוניברסיטה, סייעה בצמיחת העיר. סטודנטים רבים גרים בשכירויות, ולא מעט מהם מחליטים להישאר בעיר ולקבוע שם את ביתם והקהילה שלהם.
במקביל, כידוע, בשנים האחרונות האוכלוסייה הדתית בעיר, החלה גם לצמוח. קהילת נצרים מגוש קטיף נקלטה בעיר, בסמוך מאד לפרויקט שלנו.
ובעקבות כל זאת, גם התשתיות של המוסדות למשפחות הדתיות החלו להתבסס ולפרוח.
גם אתם,
יכולים ליהנות מהשפע שיש לעיר אריאל להציע לכם.
למצוא למשפחתכם קהילה איכותית ובית איכותי במחיר שפוי, וגם לקחת חלק בחיזוק ישוב ארץ ישראל.

בואו לאריאל.

קצת על העיר אריאל

 
טובה הארץ     גיא: 0523-130165  •  משרד: 077-5025048   •  דוא״ל: tovahaaretz@gmail.com